Крісло ENJOY BUDGET 2, ергономічне

  • Виробник: Comfort Seating Group
  • Модель: Enjoy Budget
  • Наявність: Передзамовлення
  • 13500 грн.


Опис

Крісло Enjoy Budget 2 - оновлена в 2022 році модель найбільш популярного крісла серед офісів ІТ-компаній

Крісло ENJOY компанії Comfort Workspace в будь-якій компектації - вдалий вибір для роботи з комп'ютером. А все за рахунок універсальної регульованої за висотою спинки та сітчастого регульованого підголівника. Разом вони контролюють поставу, а також підлаштовуються під досить великий діапазон зросту користувачів. 

Що змінилося в кріслі Enjoy Budget 2, порівняно з попередньою версією крісла

  1. Новий матеріал сітки, яка тепер не тільки на спинці та підголівнику, але й на сидінні - замість тканинної подушки з фанерною основою. Сітка Т-168 натягнута за різними ступенями жорсткості, а також пройшла тестування на 100 000 циклів Мартіндейла. Це сучасний, бездоганний матеріал, що витримує понад 10 років експлуатації.
  2. В новому кріслі кращий пластик, приємніший та надійніше (матеріал FPC).
  3. В кріслі оновленої версії трішки ширша спинка та на одну позицію регулювання спинки за висотою більше. 

В іншому ж, все залишилося таким, яким і повинно бути. Наприклад, синхронний механізм руху, з регулюванням пружини під кріслом, котре необхідне, щоб підлаштувати режим гойдання під вагу користувача. Рухатися в кріслі критично важливо, адже тільки так сучасні ергономічні рішення допоможуть вам уникнути наслідків малорухомої роботи сидячи. 

Купити офісне ергономічне крісло в Харкові - де тестувати Enjoy Budget 2

Ми запрошуємо вас в найбільший в Харкові виставковий зал ергономічних крісел! Тут ви знайдете як офісні класичні крісла, так і сучасні інноваційні крісла для активної роботи. Приїжджайте тестувати найкращі новинки світу, наприклад, моделі Enjoy 2 та Enjoy Budget 2, порівнювати їх між собою та з іншими виробниками. Лише так, в реальному часі ми з вами зможемо знайти для вас ідеальне крісло. Зручне, безпечне для спини і, звичайно, комфортне. 


Відгуків (0)

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук