Про нас

Для Вас у магазині ЕргоХолл підібрані найкращі та правильні крісла, які є на ринку України.

Якщо сидячи Ви проводите більше 6 годин, варто серйозно задуматися про вибір ергономічного крісла. Воно зніме додаткове навантаження з хребта, забезпечить комфорт та збереже здоров'я спини.

Великий вибір крісел для керівників, які підкреслять статус власника та компанії. Різні за дизайном та варіантами оббивних матеріалів, допоможуть зробити стильний акцент у будь-якому кабінеті.

Турбота про здоров'я співробітників позитивно впливає на їхню працездатність, тому крісла для персоналу повинні бути теж правильними. Для працівників можна підібрати моделі в корпоративних кольорах компанії, а на деяких можливе нанесення логотипу або малюнку за бажанням.

Для домашнього офісу підбираємо крісла, залежно від стилю інтер'єру та колірного рішення. Є низка моделей, які можна використовувати вдома для лаундж зони або домашнього кінотеатру.

Не забуваємо про дітей, для них розроблені спеціальні моделі, що ростуть, які відрізняються від дорослих за розміром, а спеціальні регулювання навчать дитину правильно тримати спину і скоригувати поставу.

Бажаєте вибрати для себе найкраще крісло? Звертайтесь до нас та отримайте консультацію професійних продавців.

Ми працюємо чесно, не "накручуючи" ціни, а наявність виставкових зразків допоможе Вам правильно прийняти рішення про вибір найзручнішого крісла. Мінімальні терміни виготовлення індивідуального замовлення та великий асортимент у наявності.

Крісла для дому та для роботи, для дітей та дорослих лише перевірені моделі у магазині ЕргоХолл (ErgoHall)!