Крісло Nefil Luxury Mech, сітка сіра, Comfort Seating

  • Виробник: Comfort Seating Group
  • Модель: Nefil Luxury Mech, сетка серая
  • Наявність: В наявності
  • Наличие в выставочном зале: на експозиції
  • 29000 грн.


Опис

Ергономічне комп'ютерне крісло з налаштуваннями персоналізації класу hi-end.


Вперше модель ортопедичного крісла Nefil була представлена ​​в 2008 році на міжнародній виставці, а в 2011 році компанія випустила вдосконалене друге покоління крісел з приставкою Luxury.

Крісло Nefil Luxury залишається найпопулярнішою моделлю компанії Comfort Seating Group у сегменті елітних крісел завдяки своєму дизайну, комфорту, матеріалам. Корпус з полірованого алюмінію, міцна сітка пройшла випробування в 100 000 циклів представлена ​​в декількох кольорах, лита основа з колесами, адаптованими до будь-якої поверхні покриття для підлоги, 97% матеріалів, з яких виготовлено крісло, підлягає вторинній переробці.

Крісло розраховане на експлуатацію від 10 до 15 років. Універсальний дизайн крісла підходить для сучасних кабінетів у стилі модерн, поп-арт, лофт та ганьби-тік. Особливою популярністю модель Nefil Luxury Mech користується в IT-компаніях та адвокатських конторах США та Великобританії.

Високий ступінь адаптації крісла до рухів людини, що сидить, і легкість в управлінні відрізняє крісло Nefil Luxury Mech від аналогів інших виробників. Єдиний важіль керування стандартними регулюваннями (висота, нахил та режим гойдання спинки, глибина сидіння) – спрощує індивідуальне налаштування крісла.

Кожне крісло супроводжується інструкцією у паперовому варіанті та на СД-диску.


Налаштування персоналізації класу hi-end:

           ВИСОТА СИДІННЯ (газ-ліфт).
           ПІДЛОКІТНИКИ з 4D регулюванням для комфортної роботи з комп'ютером без навантаження на передпліччя та синдрому зап'ястного каналу. Встановлено підлокітники також на монолітні основи.
           Максимальний нахил спинки (аж до лежачого положення) з урахуванням декількох точок фіксації. Хід синхромеханізму плавний, безшумний. Режим вільного гойдання ознаменували SMART MOTION завдяки гнучкому з'єднанню верхньої та нижньої основи спинки та шарнірному з'єднанню рами спинки з основою.
           Жорсткість гойдання регулюється компактною рукояткою, залежно від ваги користувача. Баланс жорсткості підвіски та ваги забезпечує правильну реакцію на зміну рухів та стимулює динамічний режим роботи.
           ПІДГОЛОВНИК, що регулюється по висоті та куту нахилу.
           ПОЯСНИЧНИЙ ПІДТРИМКА для формування анатомічно правильного дугоподібного положення хребта. Поперекова опора регулюється щодо зростання.
           СИДЕННЯ-СЛАЙДЕР. Глибина сидіння налаштовується по довжині ніг, щоб забезпечити правильну посадку без тиску на колінну частину – коли стиснутий кулак поміщається між краєм сидіння із внутрішньою частиною коліна.
           Нахил сидіння регулюється таким чином, щоб знайти комфортне положення людини щодо нахилу спинки. Регулювання, зокрема, розраховане на роботу в напівлежачому положенні, оскільки при правильному нахилі виключає концентрацію крові в тазостегновій частині тіла та ногах.
Відгуків (0)

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук