Крісло Accis Pro (150 SFL P63PU, NX-14), колір чорно-сірий

  • Виробник: Profim, Poland
  • Модель: Кресло Accis Pro (150 SFL P63PU, NX-14), цвет черно-серый
  • Наявність: В наявності
  • Наличие в выставочном зале: есть на экспозиии
  • 20000 грн.


Опис

Крісло AccisPro - це новітня технологія крісла, яка відноситься до тенденції «активних сидінь». Це приклад того, як технічна думка може покращити просте заняття – сидіння. Сидіння та спинка адаптуються до рухів тіла користувача. Мета в тому, щоб обтяжувати хребет. Розробка крісла: ITO Design Studio.


AccisPro – це технологічно продуманий продукт зі стадії проектування. Дизайн – це ще не все – розумні рішення теж важливі. Незалежний рух сидіння та спинки – унікальна особливість. Це забезпечується інноваційною та запатентованою системою SmartHPS. Бокове переміщення спинки можливе завдяки системі шарнірних з'єднань, що з'єднують спинку з механізмом. Спинка оснащена спеціальним композитним стрижнем, який працює як класична пружина, яка повертає спинку у вихідне положення. Рух сидіння можливий завдяки шарнірному з'єднанню, встановленому в центральній частині сидіння. Ми подбали про те, щоб користувач міг рухатися вбік, але водночас відчували себе стабільно. Функцію бокового переміщення сидіння може бути заблоковано. Крісло оснащене синхронізуючим механізмом (з додатковими функціями висування сидіння та нахилу спинки вперед).

AccisPro також означає безпеку використання. Ми подбали про це, спроектувавши так, щоб зазори між рухомими елементами були не ширші за 5 мм. Там, де це було неможливо, ми використовували спеціальні чохли.

Підлокітники є важливим елементом виробу. Завдяки регулюванням вгору-вниз, вперед-назад, з боку в бік та обертання ви можете легко забезпечити ідеальну підтримку передпліч.

Офісне крісло AccisPro не обмежує користувача - воно слідує його рухам.

Технічні характеристики крісла

Accis Pro 150SFL - висока спинка, спинка в сітці, механізм Сінхро, сидіння та спинка висувається, функція нахилу сидіння в сторони

Механізм
Synchro SFL - механізм SL з додатковою функцією нахилу сидіння та спинки.
Механізм можна заблокувати у 4 положеннях.

Хрестовина
П'ятизіркова база.

Варіанти оздоблення
- чорний (пластик)

Підлокітники
P63PU - регульований по висоті підлокітник (діапазон 100 мм), подушка ковзна (+/- 50 мм) з опцією зсуву (+/- 27 мм) і опцією повороту (+/- 27 °), м'яке поліуретанове покриття.

Газліфт
Газліфт з амортизатором у стандартній комплектації.
Кришка Gaslift – завжди в базовому кольорі.

Ролики
- м'які ролики (для твердої підлоги)

Сидіння
Пінополіуретан – щільність 75 кг/м3.

Спинка
Сітчаста спинка (каркас із поліаміду зі скловолокном)
Увімкнення вільної циркуляції повітря у положенні сидячи.

Опція
Регульована по висоті поперекова опора з 2-ступінчастим регулюванням глибини