Крісло ергономічне BELLA HD DARK GREY, з підголівником

 • Виробник: KreslaLux
 • Модель: Bella
 • Наявність: Є в наявності
 • 8500 грн.


Опис

Крісло KRESLALUX BELLA HD DARK GREY - офісне крісло для персоналу та роботи з комп'ютером

Крісло офісне Bella з підголівником - новинка модельного ряду 2023 року. Це комп'ютерне крісло, що здатне підлаштуватися під користувачів в діапазоні 160-185 см зросту, а також з механізмом, який регулюється в приблизних межах ваги 45-110 кг. Звісно, це умовні межі і ми радимо кожному, хто тривалий час в день працює сидячи - тестувати та перевіряти будь-яке крісло. В іншому ж, модель в ідеальному співвідношенні до своєї вартості.

Ергономічні характеристики офісного крісла BELLA HD (HD - наявність підголівника)

 1. Синхронний механізм руху - лежить в основі будь-якого правильного ергономічного крісла.
  В цій моделі стандартний синхронний механізм з можливістю або зафіксувати нахил в чотирьох положеннях спинки, або працювати в режимі гойдання та розванатажувати спину від статичної напруги - що ми рекомендуємо робити регулярно.
 2. Регулювання висоти крісла під зріст та глибини сидіння, з допомогою спеціального слайдер-механізму.
 3. Регульована підтримка попереку.
 4. Регульовані аксесуари для зручної роботи з комп'ютером - підголівник та підлокітники.
 5. Матеріали офісного крісла Bella:
  Спинка крісла оббита якісною сіткою, сидіння - тканинне, формоване піною. Хрестовина створена з посиленого нейлону, що спокійно витримує навантаження до 110 кг, корпус крісла також з підсиленого пластику. Колеса прорезинені.
 6. Гарантія на всі матеріали, механізм та загалом крісло - 2 роки.

Де купити недороге ергономічне крісло Bella в Харкові
- запрошуємо в найбільший магазин офісних крісел

Завдяки набору характеристик крісло буде доречним в якості крісла для домашнього офісу, крісла для підлітка, комп'ютерного крісла, а також офісного крісла для персоналу та операторів. Якщо ж ви обираєте крісло особисто для себе - запрошуємо вас в найбільших в Харкові магазин ергономічних крісел. Тут, за адресою м.Харків, пр. Героїв Харкова, 199а, ТЦ Сан-Сіті Плаза, 2 поверх - ви зможете потестувати модель, або ж забрати крісло на тест додому чи в офіс; порівняти з іншими офісними кріслами і визначитися з найважливішим - чи зручно особисто вам це крісло. Чекаємо зустрічі!

Відгуків (0)

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук