Крісло Expert Spring, колір сірий

  • Виробник: Hookay
  • Модель: Expert Spring, цвет серый
  • Наявність: В наявності
  • Наличие в выставочном зале: на експозиції
  • 23200 грн.


Опис

Купити професійне ергономічне крісло для керівника Expert Spring, колір сірий


Ергономічне комп'ютерне крісло серії Expert модель Spring створює винятковий комфорт та сучасний стиль робочого місця. За бажанням користувача крісло Spring може використовуватися як офісне крісло або комп'ютерне крісло для дому.
Завдяки елегантному дизайну, це ергономічне комп'ютерне крісло органічно впишеться не тільки в сучасний офісний простір, але і в інтер'єр будинку створений в сучасному стилі.

Серія ергономічних офісних крісел Expert увібрала в себе останні технології. Оригінальне сітчасте покриття забезпечує комфортне положення та максимально практично. Прості індивідуальні налаштування комп'ютерного крісла Spring дозволяють персоналізувати робоче місце, це створює якісно нові умови для роботи та відпочинку.

Система пружної спинки з регульованим поперековим валиком дозволяє досягти дуже зручного положення та відчуття комфорту в області попереку, незалежно від того, як довго ви знаходитесь у сидячому положенні. Коли ми сидимо на кріслі Spring за робочим столом вертикально або злегка подавшись вперед, поперек спирається на яскраво виражений поперековий валик спинки крісла. Такій глибокій посадці допомагає спеціально розроблена форма сидіння, що має характерний скіс до спинки крісла. Завдяки такій формі сидіння та спинки користувач щільно притиснутий до поперекової опори і не сутулиться.

Ергономічне крісло Spring усуває причину поганої постави, заповнюючи цей простір і підтримуючи поперековий відділ хребта. Крім того, ви можете відрегулювати поперековий валик так, щоб досягти найбільш правильного рівня підтримки.


Новий сітчастий матеріал складного плетіння забезпечує правильний баланс м'якості та жорсткості, зберігаючи форму протягом тривалого часу. Завдяки оригінальній системі руху та системі налаштування за вагою користувача крісло Spring може синхронно рухатися разом із власником, виключаючи стислу нерухому позу. Коли Ви відхиляєтеся назад або нахиляєтеся вперед, Ви не відчуваєте протидії ергономічного крісла. У кріслах серії Expert Ви рухаєтеся абсолютно природним чином.

Основні якісні характеристики крісла Spring серії Expert:

- Основна перевага крісла Spring – можливість максимально довго працювати сидячи без шкоди хребту.
- Висока якість комфорту завдяки застосуванню останніх розробок у галузі прикладної біомеханіки та інноваційних матеріалів.
- Надійні оригінальні конструктивні елементи та механізми, механізм зміни положення з налаштуванням на вагу користувача.
- Спеціально розроблене еластичне сітчасте покриття на рамній конструкції сидіння та спинки.
- Усі можливі режими налаштування крісла на анатомічні параметри та особливості власника.
- Унікальна форма сидіння, що забезпечує зручне положення та вільне кровопостачання ніг.
- Оригінальний підголовник - підтримка голови у робочому положенні та комфортний відпочинок.
- Візуально легка конструкція та відточений до ідеалу сучасний дизайн.
- Поєднання хромованого металу та армованого пластику забезпечує оптимальну надійність усім деталям крісла.

Властивості моделі стандартної комплектації:

Оббивка

Сітка. Колір чорний.

Підлокітники

Підлокітники оригінальної конструкції. Регулювання за висотою, шириною майданчика, поворот до користувача для зручності роботи з клавіатурою.
Можливе висування верхнього майданчика. Для комфорту верхній майданчик виконаний прогумованим м'яким полімером.
Хрестовина

Каркас крісла та механізм виконані з алюмінієвого сплаву та ретельно відполіровані.
П'яти-променева полірована хрестовина виготовлена ​​з литого алюмінію, має великий запас міцності.

Ролики Подвійні колеса з напівм'яким уретановим покриттям, призначені для всіх типів підлог.
Газ-ліфт

Стандартний газліфт

Підголовник

Регульований по висоті та куту нахилу підголовник, що знімає напругу з м'язів шиї та плечей. Форма підголівника дозволяє зафіксувати положення голови у робочому положенні, створюючи необхідну опору.
Сітчасте виконання створює оптимальний баланс м'якої підтримки. Сітка на підголівнику сама практична оббивка, не засолюється, не стирається та дихає.

Спинка

Структура спинки крісла Expert Spring дозволяє досягти постійного контакту зі спинкою крісла. Ергономічна рамна конструкція повторює форму хребта, а еластичний кріплення та активний поперековий валик не дозволяє сидіти згорбившись.
Застосовувана сітка складного плетіння має комфортну еластичність, що забезпечує максимально щільне прилягання до спини, тим самим знімаючи осьове навантаження з хребта, максимально розвантажуючи його. Сітчаста спинка крісла вільно пропускає повітря, регулюючи теплообмін.
Можливо, налаштувати необхідну висоту поперекової підтримки залежно від зростання користувача та розташування поперекового згину.

Сидіння Анатомічна форма сидіння. М'який скошений зовнішній край та скіс у задній частині для щільного прилягання до спинки крісла та контролю за поставою. Завдяки такій формі сидіння сидіти на краю стало неможливо. Сидіння рамної конструкції з сіткою складного плетіння, дихає, перешкоджає зісковзування, максимально зносостійке.
Сітчасте сидіння сприяє рівномірному теплообміну, а еластична сітка у поєднанні з ергономічною формою перешкоджає застійним явищам у стегні. Вільний кровотік у ногах не дає розвиватися варикозному розширенню вен і є прямою профілактикою для багатьох захворювань, властивих людям з сидячою роботою.
Наявність слайдера у конструкції сидіння дозволяє підібрати індивідуальну довжину під зріст користувача.
Механізм

Інноваційний синхромеханізм «AKTIV» забезпечує рух та максимально точно відтворює кінематику людського тіла. Налаштування за вагою дозволяє підібрати індивідуальний баланс руху та фіксацію у будь-якій точці відхилення спинки.
Синхромеханіка, розроблена за принципами прикладної біомеханіки людського тіла, дозволяє забезпечити правильний кут розкриття, це дає можливість знімати напругу в м'язах спини в найбільш комфортному положенні, знаходитися максимально довго, не завдаючи шкоди хребту. Можлива фіксація положення у комфортній позиції.

Максимальне навантаження

120 кг


Відгуків (0)

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук