Крісло EXPERT Star, колір сірий

  • Виробник: Hookay
  • Модель: EXPERT Star, цвет серый
  • Наявність: Передзамовлення
  • 20000 грн.


Опис

Крісло EXPERT Star – результат довгих досліджень та розробок у сфері комфорту та ергономіки, із запатентованою динамічною системою для сидіння, що характеризується високими стандартами якості та технологічністю конструкції.

Крісла серії Expert розроблені відповідно до нової концепції, сенс якої полягає в тому, що спочатку крісло змінюється, налаштовуючись під анатомічне додавання конкретного користувача, а потім починає змінювати його, коригуючи поставу і даючи можливість довго і плідно працювати без шкоди для організму. З розумних міркувань сучасне робоче крісло має не тільки забезпечувати сидяче становище, а й дбати про здоров'я людини, навіть якщо вона сидить довше, ніж треба.

Функціонально, крісло серії Expert налаштовується просто і природно на всі анатомічні параметри користувача і завдяки якісному механізму підтримує людину в будь-якому положенні, максимально розвантажуючи хребет. Конструкція ергономічного крісла відображає будову людського тіла, положення всіх конструктивних елементів якісного робочого крісла ідеально відповідає положенню всіх частин людського тіла сидячи.

У кріслі передбачений комфортний регульований підголовник, що утримує голову в потрібному положенні, адаптивна спинка, що одночасно підтримують спину з лівого та правого боку, підлокітники, для опори рук та оригінальне комфортне сидіння анатомічної форми для оптимальної підтримки стегон.
Лекал крісла (форма сидіння та спинки крісла) повторює анатомічну форму відповідної частини тіла і несе важливе функціональне навантаження. Так підголовник і спинка з поперековим вигином, відповідають за правильність постави та максимальне розвантаження м'язів спини (зняття осьового навантаження), підлокітники за зменшення навантаження на плечовий пояс і комфортне положення при роботі з клавіатурою, сидіння за рівномірну амортизацію ваги та вільний кровотік у стегні, а механізм хитання за свободу рухів у будь-якій комфортній для власника позиції.

Основні якісні характеристики ергономічного крісла Star серії Expert:

- Основна перевага крісла Стар можливість максимально довго працювати сидячи без шкоди хребту.
- Висока якість комфорту завдяки застосуванню останніх розробок у галузі прикладної біомеханіки та інноваційних матеріалів.
- Надійні оригінальні конструктивні елементи та механізми, механізм зміни положення з налаштуванням на вагу користувача.
- Спеціально розроблене еластичне сітчасте покриття на рамній конструкції сидіння та спинки.
- Усі можливі режими налаштування крісла на анатомічні параметри та особливості власника.
- Унікальна форма сидіння, що забезпечує зручне положення та вільне кровопостачання ніг.
- Оригінальний підголовник - підтримка голови у робочому положенні та комфортний відпочинок.
- Візуально легка конструкція та відточений до ідеалу сучасний дизайн.
- Поєднання хромованого металу та армованого пластику забезпечує оптимальну надійність усім деталям крісла.

Властивості моделі стандартної комплектації:

Оббивка Сітка.

Сірий колір. Сірий пластик.

Підлокітники Підлокітники оригінальної конструкції. Досить зручні підлокітники, що регулюються по висоті, що знімають навантаження з плечових м'язів. Механізм регулювання «Ступінчастий» не має кнопок та фіксаторів, що максимально підвищує його надійність. Основа конструкції литий метал. Для комфорту верхній майданчик виконаний прогумованим м'яким полімером і рухається на всі боки.

Хрестовина Каркас крісла та механізм виконані з алюмінієвого сплаву та ретельно відполіровані.
П'яти-променева полірована хрестовина виготовлена ​​з литого алюмінію, має великий запас міцності.

Ролики Подвійні колеса з напівм'яким поліуретановим покриттям призначені для всіх типів підлог.

Газ-ліфт Стандартний газліфт.

Підголівник Оригінальне рішення підголівника із щільною сіткою, що дихає.
Функціональний підголівник знімає напругу з м'язів шиї. Висота, що змінюється, змінний кут для правильного положення.
Сітчасте виконання створює оптимальний баланс м'якої підтримки. Сітка на підголівнику сама практична оббивка, не засолюється, не стирається та дихає.

Спинка Структура спинки крісла Expert Star дозволяє досягти постійного контакту зі спинкою крісла. Ергономічна рамна конструкція повторює форму хребта, а еластичний кріплення і поперековий вигин не дозволяє сидіти сутулівшись.
Застосовувана сітка складного плетіння має комфортну еластичність, що забезпечує максимально щільне прилягання до спини, тим самим знімаючи осьове навантаження з хребта, максимально розвантажуючи його.
Сітчаста спинка крісла вільно пропускає повітря, регулюючи теплообмін. Можливо, налаштувати потрібну висоту залежно від зростання користувача. Спина користувача лягає комфортно з максимальним розвантаженням для попереку.

Сидіння Анатомічна форма сидіння. М'який скошений зовнішній край та скіс у задній частині для щільного прилягання до спинки крісла та контролю за поставою. Сидіння рамної конструкції з сіткою складного плетіння, дихає, перешкоджає зісковзування, максимально зносостійке.
Сітчасте сидіння сприяє рівномірному теплообміну, а еластична сітка у поєднанні з ергономічною формою перешкоджає застійним явищам у стегні. Вільний кровотік у ногах не дає розвиватися варикозному розширенню вен і є прямою профілактикою для багатьох захворювань, властивих людям з сидячою роботою. Наявність слайдера у конструкції сидіння дозволяє підібрати індивідуальну довжину під зріст користувача.

Механізм Інноваційний синхромеханізм «AKTIV» забезпечує рух та максимально точно відтворює кінематику людського тіла. Завдяки застосуванню нової механіки виключена скута позиція. Механізм пружності спинки регулює постійну пружну дію на поперек вперед.
Можлива фіксація у будь-якій точці відхилення.
Доступне припасування під вагу сидячого і під стан комфорту.
Налаштування за вагою дозволяє підібрати індивідуальний баланс руху та фіксацію у будь-якій точці відхилення спинки.
Синхромеханіка, розроблена за принципами прикладної біомеханіки людського тіла, дозволяє забезпечити правильний кут розкриття, це дає можливість знімати напругу в м'язах спини в найбільш комфортному положенні, знаходитися максимально довго, не завдаючи шкоди хребту.

Максимальне навантаження 120 кг

Відгуків (0)

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук