Крісло EXPERT StarB, колір чорний

  • Виробник: Hookay
  • Модель: EXPERT StarB, цвет черный
  • Наявність: Передзамовлення
  • 10625 грн.


Опис

Модель крісел Expert Star Euro є результатом тривалих розробок досліджень у сфері комфорту, модель використовує у своїй конструкції запатентовану систему, що передбачає підтримку спини навіть при поворотах тулуба та зміні положення в процесі сидіння.


Така модель розроблялася виходячи з нової концепції, згідно з якою спочатку крісло необхідно налаштувати під користувача, враховуючи його анатомічні особливості, таким чином ви зможете скоригувати поставу, і зможете перебувати за робочим столом тривалий час, не відчуваючи дискомфорту. Сьогодні ситуація диктує нам інші вимоги і людина повинна почуватися комфортно, перебуваючи в положенні, сидячи навіть довше, ніж це було б корисно для організму.

У кріслі передбачено наявність регульованого підголівника, який дозволить утримувати голову у необхідному положенні, у тому числі в конструкції використовується адаптивна спинка, яка зможе підтримати вашу спину з обох боків, встановлені підлокітники та використано комфортне сидіння. Розглянемо основні характеристики, які роблять це крісло унікальним та максимально комфортним.

Крісло Expert Star Euro є більш бюджетною моделлю в порівнянні зі "старшими" моделями професійної серії Expert, за рахунок використання набивання сидіння зі спіненого поліуретану.
Виробники ергономічних професійних крісел, як і багато виробників, стикаються з проблемою зниження витрат за збереження якості продукції. Виробництво сидінь такої конструкції економічніше, ніж виробництво сітчастих сидінь з рамною конструкцією, але в порівнянні зі звичайним набивкою комп'ютерних та офісних крісел поліуретан забезпечує унікальні якості: пружність та зносостійкість матеріалу дозволяє зберігати форму, не «продавлюватися» протягом тривалого терміну експлуатації; гігроскопічність запобігає потіння; сідлоподібна форма сидіння запобігає застою кровообігу в районі стегон.

Властивості моделі стандартної комплектації:

Оббивка Сітка.

Колір чорний.

Підлокітники Зручні підлокітники, що регулюються по висоті, що знімають навантаження з плечових м'язів.

Хрестовина Міцна хрестовина з армованого пластику з великим запасом міцності.

Подвійні колеса з напівм'яким уретановим покриттям, призначені для всіх типів підлог.

Газ-ліфт Чорний надійний газліфт.

Підголовник Підголовник, який використовується в конструкції крісла, завдяки своїй формі та використанню щільної сітки як матеріал допоможе зняти напруги з м'язів шийного відділу. Ви зможете налаштувати його за висотою, а також змінити кут його нахилу.

Спинка У конструкції спинки крісла використовується сітка складного плетіння, яка має еластичність, за рахунок чого забезпечується максимальний комфорт, а також прилягання спинки крісла до спини, таким чином відбувається зняття навантаження на хребет. Ви зможете налаштувати висоту спинки залежно від вашого зростання

Сидіння Набивки сидіння зі спіненого поліуретану

Механізм Механізм пружності спинки регулює постійну пружну дію на поперек вперед.
Можлива фіксація у вертикальному положенні. Доступне припасування під вагу сидячого і під стан комфорту.
Налаштування за вагою дозволяє підібрати індивідуальний баланс руху.

Максимальне навантаження 120 кг